Dünya standartlarında golf simülatörü - 100 kurs ve sayım!

 

2006 yılı başından beri, uluslararası golf pazarına yönelik çeşitli yazılım ürünlerinin başarıyla üretildi ve piyasaya sürüldü. Dünyanın dört bir yanındaki binlerce oyuncu, yazılımlarını salıncaklarını arttırmak ve böylece daha iyi golfçüler yapmak için kullanıyor. Ek olarak, golf sahalarının ve binalardaki kurslara ilişkin videolu uçaklar, PC golf oyunları, iPhone uygulamaları ve görselleştirmeler yapıyoruz.

Yazılımımızın her ikisinde de kullanılır Focaltrons GolfAchiever ve Optishot Golf Ürünler ve günümüze kadar dünya çapında yüzlerce golf sahası hazırladık; Kanada'daki Banff'tan Tayland'daki Hua Hin'e.

Yazılım, herhangi bir çevre donanımını kolayca entegre etmek ve gelen bir veri yelpazesinden tam bir avantaj elde etmek için tasarlanmıştır. Optishot ve GolfAchiever simülatörleri, lazer, radar, kızılötesi ışık veya kamera izleme aygıtları gibi harici teknolojilere bakılmaksızın, özel yazılım ve grafik içeriğinin eksiksiz bir çözümünü nasıl sağlayabildiğimiz konusunda mükemmel örneklerdir. Tüm içerik (3D grafikler) karasal lazer verilerinden ya da kendi yazılım araçlarımızı kullanarak sanatçılar tarafından elle modellenmiştir.

Bu teknoloji, herhangi bir görselleştirme projesi için kullanılabilir. Sizin için neler yapabileceğimizi merak ediyorsanız ve görselleştirme ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, iletişim formunu kullanın Buradan ulaşabilirsiniz.!